6 Gün Boyunca 6 Bardak Tüketin ve Göbeğinizden Kurtulun

Yaşam

4837 kez okundu.

Kilolu olmak hayatı zorlaştırır. Hele ki sıcak yaz günlerinde oldukça can sıkıcı olabilir. Ayrıca sağlıklı bir hayat sürmenizi de engelleyecektir. Egzersiz ve beslenme programları ile sağlıklı bir hayat sürebilirsiniz ancak bu zorlu bir süreçtir ve genellikle bırakılır ve sonuca ulaşmaz. Kendinizi kötü hissetmeyin! Diyetini yarım bırakan sadece siz değilsiniz.

Bu içeriğimizde sizlere metabolizmanızı hızlandıracak bir içecek sunuyoruz. Sandığınız gibi ağır ve yorucu programlar yerine hafif ve düzenli programlar çok daha etkili olacaktır. Ayrıca, kullandığınız yöntemlerin ve beslendiğiniz tüm gıdaların doğal olmasına özen gösterirseniz sonuçlarınız hem daha etkili hem de daha kalıcı olacaktır.

Tüm malzemeleri kolayca temin edebilir ve sizde faydalanabilirsiniz. Ne kadar lezzetli olduğunu da söylemeden edemeyeceğiz. Eğer amacınız kilo vermek ve fit bir vücuda sahip olmak ise bu içecek tam da ihtiyacınız olan şey. Sadece porsiyonlarınızı biraz küçültün,, işlenmiş gıdalardan vazgeçin, yeşil sebze ve meye tüketmeye özen gösterin ve tam tahıllı gıdalara yönelin. Yapay tatlandırıcı içeren her türlü gıdadan vazgeçmelisiniz.İhtiyacınız olan malzemeler 3 parça Ananas Bir kereviz gövdesi Bir su bardağı dolusu maydanoz yaprakları 1 salatalık.

Hazırlanışı Tüm malzemeleri yıkayın ve tüm malzemeleri küçük küçük doğrayın. Ardından hepsini blender a alarak güzelce öğütün.Kullanılışı Her sabah boş mideye bu içeceği tüketin ve tamamını içmeye özen gösterin, ayrıca maksimum faydayı sağlamak amacıyla hazırladıktan sonra 15 dakika içinde tüketmeye özen gösterin. Sadece 6 gün içerisinde farkı görmeye başlayacaksınız. Sağlıklı ve düzenli beslenmeye özen gösterin ve günde yarım saat hiç değilse yürümeye gayret edin. Çok kısa süre içerisinde farkı kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Yorum Yaz