Yalnızca 1 Bardağı Bağırsakları Arınmaya Yetiyor

Yaşam

7153 kez okundu.

Bedendeki zehirli maddelerin atılmasına takviyeci olmasına ,idrar söktürücü tesiri ,böbrek kumu ve taşının düşürülmesi ,çıban dolama ,kan apseyi ,ergenlik sivilceleri ve egzama rehabilitasyonunda takviyeci olmaktadır.Aynı zamanda akciğer ve bronşları arınma özelliklerinden dolayı fonksiyonel yiyecek sayılmaktadır. İşte bedenimize verimleri ve tasviri.Laktik asit ,şalgam suyuna ekşi tat vermesinin yanında bir de sindirimi basitleştirici ve bağırsakları arınıcı özelliği vardır. Serinletici ,sindirim sistemi pH’nı tertip edici ve bedenin bazı minerallerinden daha fazla faydalanmasını sağlayıcı özelliği de mkonutcuttur.

KALP VE DAMAR HASTALIKLARINA… Laktik asit fermantasyonu ile üretilen mahsullerde patojen mikroorganizmaların gelişimi yasaklanmasının yanı sıra ,mevzubahisi yiyecekler sıhhat açısından emin mahsuller olarak kabul edilmektedirler. Şalgam suyu fermente bir meşrubat olmasının yanı sıra üretiminde kullanılar kara havuç ; bileşiminde dolayı faydalı bir meşrubat haline gelmektedir.Havuçta bulunan B-karotenin kalp ve damar hastalıklarına, katarakt ve de bağışıklık sistemi üzerinde pozitif tesirinin olduğu yapılan incelemeler neticesinde ispatlanmaktadır. Şalgam suyunun kırmızı rengini kara havuçtan alana gelen antosiyanin pigmentlerinden oluşturmaktadır.

Konut Üretimi Şalgam Suyu Tasviri Şalgam Suyu konut üretimi Tasviri İçin Malzemeler 1 adet büyük boy şalgamkocamanca bir yeşil elma ebadında 1 adet büyük boy pancarRengi ve işin püf noktası 1 kilogram. siyah havuç 1,5 tatlı kaşığı limon tuzu 2 servis kaşığı salamuralık tuz Yarım ekmek 30×30 cm ebadında pak tülbent bez 1 adet 10lt lik pet kavanozŞalgam Suyu konut üretimi Tasviri Yapılışı Mersin de yaşayıp da şalgam suyunu konutde üretim ederiz kış mkonutsimi .Malum şişelenmiş bir hayli marka uzun zaman dayanıklı kalması için katkılı oluyor.İşte sizler için katkısız,miktarlı ve gönül rahatlıyla hazırlayabileceğiniz Konut Şalgam Suyu Üretimi :

Şalgam,pancar ve havuçların dış kabuğu tıraşlanır,şalgam ve pancarlar dilimlenir,havuçlar boyuna 4 e parçalanır… Tülbent bezin içine yarım ekmek bohçalanarak düğüm atılır uçlarından….. Tüm malzeme tuz hariç bidona doldurulur.. Tuz bir ölçü suyla iyice eritilir,bidona aktarılır…bidon ağzına kadar suyla doldurulur.Ağzı sıkıca kapatılır. Teklifim malzemeleri ceddirken ve doğrarken eldiven kullanmanız,çünkü özellikle havuç kapkara yapıyor..Yada daha sonra eliniz ancak çamaşır suyu arınıyor: 15 gün bidon kapağı ASLA açılmayacak. Serin bir balkon köşesinde muhafaza ediniz. 15 gün sonunda netlikle maya görkonuti gören tülbentin petin içinden çıkarmanız gerekiyor… Şişelere doldurarak şalgam suyunu soğutarak içme zamanı . Ayrıca buzdolabınızda uzun zaman gizleyebilirsiniz…İçindeki sebzelerin tadına doyum olmaz :

Yorum Yaz